Z wielką radością informujemy o organizacji XIII Sejmiku Krajoznawczego Województwa Mazowieckiego! Odbędzie się on 20 kwietnia 2024 r. w RCKK w Myszyńcu. Impreza jest przeznaczona dla członków PTTK, instruktorów krajoznawstwa i krajoznawców. Mogą w niej uczestniczyć również inne osoby interesujące się krajoznawstwem Mazowsza, w szczególności mieszkańcy Myszyńca i okolic.
Dla chętnych - zwiedzanie Rezerwatu „Czarnia” w niedzielę 21 kwietnia 2024 r. W przypadku chęci pozostania w Myszyńcu do niedzieli należy zarezerwować nocleg we własnym zakresie.
Karty zgłoszenia uczestnictwa w Sejmiku wraz z potwierdzeniem dokonania opłaty należy przesyłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 10 kwietnia 2024 roku. Dokonanie zgłoszenia, które nie zostało potwierdzone wpłatą do dnia 10 kwietnia 2024 r. skutkować będzie skreśleniem z listy uczestników.
Za uczestnictwo w pełnym programie Sejmiku w sobotę można będzie zdobyć Odznakę Krajoznawczą Kurpie w stopniu brązowym.
Dodatkowo można nabyć odznakę okolicznościową 25 lat Mazowieckiego Forum Oddziałów PTTK.
Osoby, które są zainteresowane zakupieniem odznaki okolicznościowej 25 lat Mazowieckiego Forum Oddziałów PTTK powinny zaznaczyć to w zgłoszeniu na Sejmik. Odznaka jest dodatkowo płatna.

Serdecznie zapraszamy!